Nasza firma powstała w 2002r w wyniku przekształcenia z innych podmiotów. Generalnie jesteśmy do Państwa dyspozycji już od 1994 roku. Świadczymy usługi konsultingowe w zakresie doboru i eksploatacji urządzeń oraz prowadzimy sprzedaż podzespołów i kompletnych systemów:
W naszej ofercie znajdują się między innymi:

Sprzęt:

   pt   Komputery, peryferia, oprogramowanie;
   pt   Kasy i drukarki fiskalne, wagi, skanery i inne urządzenia sklepowe;
   pt   Centrale telefoniczne i systemy teletechniczne, VoIP, Bramki GSM;
   pt   Systemy alarmowe i monitoringowe audio-video; 

   pt   Systemy nagłośnieniowe i sprzęt estradowy;
   pt   Sieci komputerowe i urządzenia sieciowe klasyczne oraz radiowe;

   pt   Certyfikaty kwalifikowane oraz specjalistyczne SSL czy ID lub np. code signing;Usługi:

   pt   Serwis specjalistyczny z obsługą on-site (u klienta).
   pt   Poligrafia - wizytówki, pieczątki, banery, papier firmowy, rolki z nadrukiem, foldery, katalogi itp.
   pt   Internet - hosting, dostęp, projektowanie stron WWW, sklepy internetowe.    Z uwagi na istnienie dużej liczby nieznanych nikomu firm, świadczących nieokreślonego rodzaju usługi o niepewnym poziomie jakości staramy się zapewnić naszym klientom rzetelną informację oraz najwyższej jakości usługi. Nasza oferta zyska uznanie nawet najbardziej wymagającego klienta, a umiarkowane ceny zaoszczędzą pieniądze w niejednej kieszeni.

    Zapraszamy do kontaktu z naszym wysoce wykwalifikowanym personelem służącym Państwu pomocą w rozwiązywaniu trudnych niejednokrotnie problemów. Oferowany sprzęt cechuje się niewielkim stopniem awaryjności dzięki rygorystycznej polityce doboru elementów i kontroli przedsprzedażnej. Naszymi klientami są firmy z regionu Śląska i Zagłębia, szkoły publiczne i niepubliczne, jednostki służby zdrowia, spółdzielnie oraz osoby indywidualne.